NAUCZYCIELE

Mariusz Sołtysiak chemia
Aldona Antecka edukacja przedszkolna
Elżbieta Kozioł edukacja przedszkolna
Magdalena Makuch edukacja przedszkolna
Paulina Bagińska edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Czekajewska edukacja wczesnoszkolna, reedukacja
Anna Gugała edukacja wczesnoszkolna
Martyna Kapciak edukacja wczesnoszkolna
Grażyna Maziarek edukacja wczesnoszkolna, etyka
Elżbieta Puchalska edukacja wczesnoszkolna, język angielski
Grażyna Romańczuk edukacja wczesnoszkolna, etyka
Agnieszka Witkowska edukacja wczesnoszkolna, reedukacja
Włodzimierz Waligóra fizyka
Lech Sieklucki geografia
Karolina Wajer geografia, EDB
Jacek Koziatek historia
Ewa Stec historia, WOS
Jacek Fiedorowicz informatyka
Alicja Krasnodębska integracja sensoryczna
Dąbrówka Domagalska język angielski
Olga Gorska język angielski
Judyta Rudnicka język angielski
Agnieszka Straszewska język angielski
Benita Świątek język angielski
Anna Lepionka język francuski
Igor Mazało język niemiecki
Anna Owsiany język niemiecki
Dagmara Bałabaniak język polski, język rosyjski
Krystyna Moroszkiewicz-Szczepkowska język polski
Monika Myrcha język polski
Iwona Omelan język polski
Katarzyna Pszczoła język polski
Edyta Ścibisz język polski
Angelika Weber język polski
Michał Kisielewski język polski dla obcokrajowców
Marta Błażejczyk logopedia, wychowawca świetlicy
Beata Czarniewicz matematyka
Jan Fabisiak matematyka
Angelika Graf matematyka
Agata Piasek matematyka, informatyka
Maria Rząp matematyka
Justyna Sychora muzyka
Jolanta Domalska nauczyciel bibliotekarz
Lucyna Kuć nauczyciel bibliotekarz
Agnieszka Rokita nauczyciel bibliotekarz
Renata Depta nauczyciel wspomagający
Ewa Głąb nauczyciel wspomagający
Karol Kołacz nauczyciel wspomagający
Ewa Kołacz nauczyciel wspomagający
Katarzyna Koperwas nauczyciel wspomagający
Katarzyna Zalewska-Jagiełło nauczyciel wspomagający
Aleksander Chrobak pedagog
Magdalena Zajkowska pedagog
Anna Nowakowska plastyka, zajęcia artystyczne
Marzenna Dubowska przyroda, WDŻ
Tomasz Wiewiura przyroda
Marta Dubowska psycholog
Ewa Galus reedukacja
ks. Wojciech Koszutski religia
ks. Rafał Pęksa religia
Anastazja Wieczorek religia
Roman Zybała religia
Diana Ignaciuk wychowanie fizyczne
Sławomir Joński wychowanie fizyczne
Artur Lauterbach wychowanie fizyczne
Aleksandra Witczuk wychowanie fizyczne
Aneta Wójcik wychowanie fizyczne
Tomasz Zacharzewski wychowanie fizyczne
Agnieszka Adamczyk wychowawca świetlicy
Karolina Jabłońska wychowawca świetlicy
Katarzyna Kalinowska wychowawca świetlicy
Iwona Łatka wychowawca świetlicy
Magdalena Mieszkowska wychowawca świetlicy, doradca zawodowy
Józef Moniuk wychowawca świetlicy
Edyta Starzec wychowawca świetlicy
Katarzyna Szwalska wychowawca świetlicy
Łukasz Szydlik wychowawca świetlicy
Dorota Topolnicka wychowawca świetlicy