LATO/ZIMA W MIEŚCIE

AKTUALNOŚCI

Lato w Mieście 2022 zasady oraz ważne dokumenty:

 1. Bardzo proszę o zapoznanie się z programem akcji oraz podziałem na grupy.
 2. Dzieci uczestniczące w akcji zobowiązane są do przynoszenia na zajęcia legitymacji szkolnej.
 3. Uczestnicy akcji przychodzą na zajęcia do godz. 8.30
 4. Dzieci przed zajęciami odbierane są przy bramie wejściowej do szkoły.
 5. Podczas wycieczek dzieci posiadają ze sobą ważną legitymację szkolną.
 6. Dzieci samodzielnie wracające do domu zgłaszają fakt wyjścia do wychowawcy.
 7. Rodzice odbierający dziecko zgłaszają odbiór dziecka do wychowawcy
 8. Początek zajęć o godzinie 7.30 zakończenie 16.30
 9. Podczas zajęć dzieci otrzymują jeden ciepły posiłek obiad i podwieczorek.
 10. Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i wodę.
 11. Podczas zajęć obowiązują zalecenia higieniczne BE i GIS.
 12. Rodzice nie wchodzą na teren budynku szkoły.
 13. Podczas wycieczek na basen obowiązuje strój kąpielowy ( czepek, klapki, kąpielówki/kostium, ręcznik)

Adresy miejsc wyciecze
Plan tygodniowy
Ramowy plan dnia
Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej
Regulamin życia w szkole
Wniosek o zwrot

*************

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że na stronie zapisów pojawiła się zakładka z informacjami dla dzieci z Ukrainy:

https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents/tabPublicText212.action?historyItem.level=0&historyItem.title=Dzieci+z+Ukrainy&publicTextId=212

Wspólne Warszawskie Lato – oferta wakacyjna dla dzieci z Ukrainy przebywających w Warszawie
Od 31 maja 2022 r. ruszają zapisy do Akcji „Wspólne Warszawskie Lato” organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci – UNICEF. „Wspólne Warszawskie Lato” jest działaniem uzupełniającym ofertę Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2022. Projekt finansowany jest przez UNICEF i przeznaczony dla dzieci uchodźców, przybyłych do Polski po 24 lutego 2022 r. i mieszkających obecnie na terenie Warszawy.
Jak zapisać dziecko?
Zapisy rozpoczynają się 31 maja 2022 r. od godziny 8:00 i potrwają do 8 czerwca 2022 r., będą się obywały w wybranych szkołach o określonych godzinach (lista szkół i ich godzin otwarcia będzie dostępna na stronie Biura Edukacji).
Co należy zrobić?

 • Prosimy wejść na stronę https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/, na której w zakładce „Dzieci z Ukrainy” podane są informacje o Akcji oraz wymagane dokumenty przetłumaczone na język ukraiński.
 • W zakładce „Informator o ofercie turnusów wakacyjnych” prosimy sprawdzić, w których szkołach organizowana jest Akcja dla dzieci z Ukrainy.
 • W wybranej przez rodziców szkole należy złożyć wypełnioną Kartę uczestnika, której wzór jest TUTAJ. Na jeden tydzień należy złożyć jedną kartę uczestnika.
 • Jeżeli nie możecie Państwo wydrukować karty uczestnika, otrzymacie ją w szkole organizującej Akcję.
 • Kartę uczestnika w wersji papierowej należy wypełnić w języku polskim, wzór karty przetłumaczony na język ukraiński znajdziecie Państwo TUTAJ, przetłumaczona karta dostępna będzie również w szkole.
 • Jeżeli dziecko przyjechało do Polski po 24 lutego 2022 r., udział Państwa dziecka w Akcji będzie bezpłatny (sfinansowany przez UNICEF) . Należy wypełnić Oświadczenie na podstawie którego Państwa dziecko zostanie zwolnione z opłat, (oświadczenie jest umieszczone w treści Karty, jest ono również przetłumaczone na język ukraiński).
 • O przyjęciu dziecka do Akcji decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Po 20 czerwca 2022 r. rusza druga tura zapisów na wolne miejsca.

Dodatkowych informacji mogą udzielić Koordynatorzy Akcji Lato w Mieście’2022 w poszczególnych dzielnicach.
Wszystkim ukraińskim dzieciom życzymy udanego odpoczynku w Warszawie!

Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 27 czerwca – 31 sierpnia 2022 r.  

Od 10 maja 2022 r. ruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak, jak co roku, w okresie ferii letnich, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Jak się zapisać?

Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2022, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się 10 maja 2022 r. od godziny 8:00 i potrwają do 22 maja 2022 r. – zgodnie z zasadami postępowania rekrutacyjnego, zawierającymi szczegółowy harmonogram.

Rodzice dzieci rejestrują się na stronie: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych należy wskazać preferowane szkoły. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy jednotygodniowy turnus, który trwa od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni świątecznych oraz ostatniego tygodnia ferii letnich).

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 24 maja 2022 r. o godzinie 16:00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 25 maja 2022 r. od godziny 8:00 do 8 czerwca 2022 r. do godziny 12:00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne są na stronie: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Feryjne Placówki Edukacyjne

Podobnie jak w minionych latach FPE będą działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7:00-8:00 do 16:00-17:00, zapewniając opiekę uczniom warszawskich szkół oraz dzieciom mieszkającym
w Warszawie.

Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych. Opłata wynosi 15 zł dziennie za dwa posiłki w tym jeden ciepły oraz 35 zł dziennie za opiekę.

Z opłat za opiekę oraz posiłki podczas Akcji zwolnione są dzieci korzystające, w ciągu roku szkolnego,                      z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. Podstawą do zwolnienia z opłat za opiekę oraz posiłki podczas Akcji jest przedłożenie w FPE zaświadczenia z macierzystej szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej o korzystaniu  w ciągu roku szkolnego z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków.

Rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (na podstawie zaświadczenia lekarskiego), są zwolnieni z opłat za posiłki i zobowiązani do zapewnienia odpowiedniej diety we własnym zakresie.

Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2022 będzie organizowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz zaleceniami i obostrzeniami.

Zapraszamy!

**************

Dzień dobry
10.05.2022 roku rusza rekrutacja dzieci na akcję Lato w Mieście. W tym roku akcja w naszej szkole będzie prowadzona w dniach: 27.06 – 15.07.2022.
Zapisy na stronie internetowej:

Warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Tomasz Zacharzewski.**************
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Adresy i miejsca wycieczek – PLIK
Program tydz. I – PLIK
Program tydz. II – PLIK
Ramowy plan dnia – PLIK
Zasady wypoczynku – PLIK

WAŻNE!!!
Zakończony został pierwszy etap rekrutacji do akcji Zima w Mieście 2022.
Od jutra, 13.01, można składać w Małej SP karty kwalifikacyjne
z potwierdzeniami wpłat za obiady i opiekę. Złożenie karty kwalifikacyjnej potwierdzane jest w systemie zgłoszeń przez sekretariat. Karty bez dowodu wpłat nie będą przyjmowane.


Termin składania kart mija 19.01.2022r. o godzinie 14.00.

Po tym terminie automatycznie karta kwalifikacyjna zostanie anulowana przez system.
Bardzo proszę o dokładne wypełnienie kart, wymagane podpisy i potwierdzenie wpłat.

Regulamin akcji ZIMA w Mieście 2022 -> PLIK
Zasady rekrutacji -> PLIK
Wniosek o zwrot -> PLIK

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” – zmiany w 2022 r.
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! W 2022 roku z powodu uruchomienia rządowego programu „Polski Ład” Warszawa straci ponad 1 mld zł swoich dochodów, co wiąże się z koniecznością wprowadzania radykalnych oszczędności i cięć w budżecie miasta. Mimo poważnych problemów finansowych, spowodowanych decyzjami rządowymi, postanowiliśmy, aby w 2022 r. kontynuować Akcję „Zima w Mieście” zapewniając najwyższy poziom jej realizacji.

Dotychczas miasto przeznaczało na Akcję „Lato/Zima w Mieście” ponad 10 mln zł rocznie. Jednak z powodu bardzo trudnej sytuacji finansowej, spowodowanej ubytkami dochodów samorządów terytorialnych, jesteśmy zmuszeni w przyszłym roku podnieść opłaty za udział dzieci w Akcji „Zima w Mieście” i prosić rodziców o partycypację w kosztach jej realizacji. Podniesienie stawki za wyżywienie jest związane z galopującą inflacją – ajenci, którzy obsługują Akcję nie są w stanie dostarczyć dzieciom odpowiednio zbilansowanego i wartościowego wyżywienia za dotychczasową kwotę.
W związku z powyższym opłaty w 2022 r. wyniosą odpowiednio: 15 zł dziennie za wyżywienie (obiad oraz śniadanie lub podwieczorek) oraz 35 zł za opiekę.

Warszawa wprowadza powyższe stawki na okres przejściowy tj. do czasu ustabilizowania sytuacji finansowej miasta.

Z opłat za opiekę oraz posiłki podczas Akcji „Zima w Mieście” zwolnione będą dzieci korzystające, w ciągu roku szkolnego, z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. Podstawą do zwolnienia z opłat za opiekę oraz posiłki podczas Akcji jest przedłożenie w Placówce zaświadczenia z macierzystej szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej o korzystaniu, w ciągu roku szkolnego z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków. Ponadto, rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (na podstawie zaświadczenia lekarskiego), są zwolnieni z opłat za posiłki i zobowiązani do zapewnienia odpowiedniej diety we własnym zakresie.

Warszawa od lat organizuje Akcję „Zima w Mieście”, zapewniając dzieciom oraz młodzieży w ramach opieki atrakcyjny i bezpieczny wypoczynek. Zróżnicowaną ofertę zajęć przygotowują ośrodki sportu i rekreacji, miejskie biura i urzędy dzielnic, szkoły, placówki wychowania pozaszkolnego i kultury oraz organizacje pozarządowe działające w obszarach edukacji, sportu i rekreacji, turystyki i kultury. Należy podkreślić, że Akcja „Zima w Mieście” to zadanie dodatkowe (nieobligatoryjne, niewynikające z prawa) realizowane przez samorząd Warszawy.
Z powodu pandemii korona wirusa przyszłoroczna Akcja „Zima w Mieście” będzie organizowana w reżimie sanitarnym, zgodnie z zaleceniami i obowiązującymi przepisami prawa. Warszawa czeka na wytyczne do organizacji półkolonii opracowane przez Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego od których uzależniony jest termin rozpoczęcia zapisów.
Katarzyna Pałęcka
Inspektor
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Dzielnica Mokotów
Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy

****************************************************************************************************************************************

 1. Bardzo proszę o zapoznanie się z programem akcji oraz podziałem na grupy.
 2. Dzieci uczestniczące w akcji zobowiązane są do przynoszenia na zajęcia legitymacji szkolnej.
 3. Uczestnicy akcji przychodzą na zajęcia do godz. 8.30
 4. Dzieci przed zajęciami odbierane są przy bramie wejściowej do szkoły.
 5. Podczas wycieczek dzieci posiadają ze sobą ważną legitymację szkolną.
 6. Dzieci samodzielnie wracające do domu zgłaszają fakt wyjścia do wychowawcy.
 7. Rodzice odbierający dziecko zgłaszają odbiór dziecka do wychowawcy.
 8. Początek zajęć o godzinie 7.30 zakończenie 16.30.
 9. Podczas zajęć dzieci otrzymują jeden ciepły posiłek obiad.
 10. Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i wodę.
 11. Podczas zajęć obowiązują zalecenia higieniczne BE i GIS.
 12. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.

                                                                               Miłej zabawy.

Dokumentacja LwM2021:

 1. Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej -> PLIK pdf
 2. Regulamin życia w Szkole Podstawowej Nr 103 w Warszawie -> PLIK pdf
 3. Ramowy plan dnia -> PLIK pdf
 4. Tygodniowy plan zajęć -> PLIK pdf
 5. Miejsca wyjść podczas akcji LwM ( podział na tygodnie – 2str.) – PLIK pdf
 6. Załącznik dot. zwrotu opłat z tytułu nieuczestniczenia w akcji -> PLIK pdf

**************

Warszawska Akcja „Lato w Mieście” w Szkole Podstawowej Nr 103 w Warszawie

Od 1 czerwca 2021 r. ruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak, jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.
Jak się zapisać?
Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2021, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem: https://.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl rozpoczną się 1 czerwca od godziny 12:00 i potrwają do 11 czerwca.

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 9 jednotygodniowych turnusów, który trwa od poniedziałku do piątku.

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 14 czerwca o godzinie 16:00.
Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 15 czerwca od godz. 8:00 do 21 czerwca do godz. 12:00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne będą m.in. na stronie: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
Termin akcji w naszej szkole to 16.08 – 31.08.2021r. (12dni)
Podobnie jak w minionych latach nasza FPE będzie działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7:30 do 16:30.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Punktach Edukacyjnych. Opłata wynosi 10 zł dziennie za dwa posiłki w tym jeden ciepły oraz 10 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas wakacji.

Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2021 jest organizowana w reżimie sanitarnym zgodnie z obostrzeniami wynikającymi z „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 roku” (dokument dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku)
Szczegółowe informacje dotyczące Akcji zostaną zamieszczone na stronie internetowej: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

*************************
Archiwum

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej elektronicznego systemu zgłoszeń zostały zamieszczone informacje dot. palcówek organizujących Warszawską Akcję „Lato w Mieście” 2021 wraz z terminami.

https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

Miasto st. Warszawa przygotowuje się do Akcji „Lato w Mieście” 2021, jednakże z uwagi na  brak zasad organizacji półkolonii oraz wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych między innymi z rygorem sanitarnym w placówkach, wiekiem uczestników, liczebnością grup, nie jesteśmy w stanie rozpocząć rekrutacji. Po  otrzymaniu powyższych informacji niezwłocznie rozpoczniemy zapisy.

Planowany termin akcji w SP 103 to: 16.08- 27.08.2021r.
Tomasz Zacharzewski

*******************************

Już od 7 grudnia 2020 r. od godziny 12.00 rozpoczynamy zapisy do Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021.

Zgodnie z komunikatem z dn. 04.12. br. Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej Akcja „Zima w Mieście” 2021 jest adresowana do uczniów klas I-IV szkoły podstawowej 
https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczne-polkolonie-dla-najmlodszych

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2021
Warszawska Akcja „Zima w Mieście” odbędzie się w dniach od 4.01.2021 r. do 15.01.2021 r.
W okresie ferii warszawscy uczniowie z klas I-IV będą mieli zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej – zgodnie z wytycznymi MEN.

Jak się zapisać?

Zapisy na „Zimę w Mieście” 2021 w elektronicznym systemie rozpoczną się 7 grudnia od godziny 12.00 i potrwają do 11 grudnia do godziny 00.00. Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej proszę zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Zapisywać się można pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru PESEL dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych, należy wskazać preferowane szkoły. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z
2 jednotygodniowych turnusów, które trwają od poniedziałku do piątku.

Informację o zakwalifikowaniu można uzyskać w elektronicznym systemie zgłoszeń po zalogowaniu się pod adresem: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl od 16 grudnia 2020 r. od godziny 12.00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 16 grudnia od godz. 12.00 do
18 grudnia do godz. 15.00 należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie

o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje organizator wypoczynku.

Feryjne Placówki Edukacyjne

Podobnie jak w minionych latach FPE będą działać przez pięć dni w tygodniu w godzinach
od 7.00-8.00 do 16.00-17.00, zapewniając opiekę uczniom warszawskich szkół oraz dzieciom mieszkającym na stałe w Warszawie.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych. Opłata wynosi 10 zł dziennie za dwa posiłki (w tym jeden ciepły) oraz 10 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas wakacji.

Zasady opieki nad dziećmi podczas ferii

Feryjne Placówki Edukacyjne będą funkcjonowały zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadza się m.in. ograniczenie do 12-14 uczniów w grupie. Program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki lub w jej najbliższej okolicy, w miejscach zapewniających ograniczony kontakt z osobami trzecimi. Stworzenie bezpiecznych warunków dla wszystkich uczestników jest dla nas priorytetowym zadaniem.

Wszystkie informacje dotyczące Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021 dostępne są na stronie https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Zapraszamy!

**************************************************************

„LATO W MIEŚCIE 2020”
Bardzo proszę o zapoznanie się z programem akcji i zamieszczonymi poniżej załącznikami. Informacje, dot. podziału na grupy, zostaną Państwu udzielone w pierwszym dniu przyjęcia dziecka na Akcję LwM2020 w Sp103.
*Dzieci uczestniczące w akcji zobowiązane są do przynoszenia na zajęcia legitymacji szkolnej.
*Uczestnicy akcji przychodzą na zajęcia do godz. 8.30.
*Dzieci przed zajęciami odbierane są przy bramie wejściowej do szkoły.
*Podczas wycieczek dzieci posiadają ze sobą ważną legitymację szkolną.
*Dzieci samodzielnie wracające do domu zgłaszają fakt wyjścia do wychowawcy.
*Rodzice odbierający dziecko zgłaszają odbiór dziecka do wychowawcy.
*Początek zajęć o godzinie 7.30 zakończenie 16.30.
* Podczas zajęć dzieci otrzymują jeden ciepły posiłek obiad.
* Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i wodę.
* Podczas zajęć obowiązują zalecenia higieniczne BE i GIS.
* Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.
Regulamin życia w SP103
Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej
Ramowy plan dnia
Tygodniowy plan dnia
Grafik tygodniowy wg. grup

Zamieszczamy (w wersji edytowalnej) wniosek o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2020 -> wniosek

**************************************************************

REKRUTACJA UCZNIÓW DO AKCJI LATO W MIEŚCIE 2020
Szanowni Państwo, od 8 czerwca 2020 r. (poniedziałek) od godziny 12.00 do 14 czerwca 2020 r. (niedziela) rozpoczyna się rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie w roku szkolnym 2019/2020 do Akcji „Lato w mieście”organizowanej w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE).
Rekrutacja prowadzona jest przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń: http://www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta

http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/zapisz-swoje-dziecko-na-lato-w-mie-cie

**************************************************************

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej dokumentacją obowiązującą podczas akcji „Zima w Mieście 2020” w Szkole Podstawowej Nr 103 w Warszawie:
1. WAŻNE – Zasady udziału w akcji „Zima w Mieście” w Szkole Podstawowej Nr 103
2. Ramowy plan dnia
3. Tygodniowy plan zajęć
4. Tygodniowy program zajęć podczas akcji
5. Adresy miejsc wycieczek
6. Regulamin życia w Szkole Podstawowej Nr 103 w Warszawie

**************************************************************
REKRUTACJA UCZNIÓW DO AKCJI ZIMA W MIEŚCIE 2020
Szanowni Państwo, od 14 stycznia 2020 r. (wtorek) od godziny 12.00 do 21 stycznia 2020 r. (wtorek) do godziny 12.00. rozpoczyna się rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie w roku szkolnym 2019/2020 do Akcji „Zima w mieście”organizowanej w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE).
Rekrutacja prowadzona jest przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń:
https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w roku szkolnym 2019/2020 wprowadzone zostały opłaty dokonywane przez rodziców/opiekunów prawnych:
a) opieka – 10 zł dziennie na rachunek nr 72 1030 1508 0000 0005 5074 1008
b) posiłki – 10 zł dziennie na rachunek nr 98 1950 0001 2006 0265 2070 0002

Zwrot opłat za opiekę oraz posiłki nastąpi w ciągu 30 dni od zakończenia Akcji po uprzednim zgłoszeniu nieobecności uczestnika przez rodzica/opiekuna prawnego.
Rodzice/opiekunowie prawni uczestników zgłaszają nieobecności dziecka:
– telefonicznie (22 842 24 55),
– e-mailowo (sp103@edu.um.warszawa.pl),
– lub osobiście
najpóźniej do godz. 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

Zasady rekrutacji
Regulamin FPE w SP103
Standardy FPE

***********************************************************
Uprzejmie informujemy, że decyzją Wydziału Oświaty dzielnicy Mokotów SP 103 otrzymała zgodę na organizację akcji „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście” w roku 2020.

„Zima w Mieście” – 10.02- 21.02 2020 roku
„Lato w Mieście – 20.07- 31.07 2020 roku

O terminie zapisów drogą elektroniczną zostaniecie Państwo poinformowani przez Librusa, Fb, stronę internetową SP 103 oraz zostanie wywieszona informacja na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie w Małej SP.

**************************************************************

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczone zostały dokumenty, z którymi warto zapoznać się przed rozpoczęciem akcji „Lato w mieście” w Szkole Podstawowej Nr 103 w Warszawie.
1. Ramowy Regulamin Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej.
2. Ramowy plan dnia podczas akcji.
3. Procedura zaginione dziecko.
4. Adresy miejsc wycieczek.
5. 2-tygodniowy program zajęć dla poszczególnych grup.

Dodatkowo, w ramach akcji „Lato w mieście” uruchomione zostały zajęcia specjalistyczne przedstawione w ofercie punktów współpracujących z Dzielnicą Mokotów. Na poniższe zajęcia należy zapisać dziecko we własnym zakresie.
1.Zajęcia specjalistyczne – zapisy własne.

Ze względu na obowiązujące przepisy o RODO podział wychowanków na grupy zostanie przedstawiony Państwu w pierwszym dniu akcji.

**************************************************************

Szanowni Państwo,
18 kwietnia 2019 r. o godz. 12:00 ruszają zapisy na udział uczniów w akcji Lato w Mieście 2019 r. Zapisy odbywają się pod wskazanym adresem strony internetowej WARSZAWSKI PROGRAM LATO W MIEŚCIE

Poniżej zamieszczone zostają zasady postępowania rekrutacyjnego oraz harmonogram zapisów do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 (aktywne niebieskie linki).
Wszystkie w/w informacje zostaną przesłane do rodziców/opiekunów prawnych również w dzienniku elektronicznym Librus.

Harmonogram dla kandydatów LATO w MIEŚCIE 2019. xls
Zasady postępowania rekrutacyjnego